תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
פברואר 2017
א ב ג ד ה ו ש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

אמנון אברמוביץ- השיא והשפל / כתב: נרי אבנרי

אמנון אברמוביץ- השיא והשפל / כתב: נרי אבנרי

רגע השיא של אמנון אברמוביץ היה כשקרא לעיתונאים לחשוף את שיוכם הפוליטי בטרם ילעיטו את תודעת צרכני התקשורת במסרים שלהם… רגע השפל היה כשהכריז על התפוח הרקוב שרון, כעל אתרוג… הלכתי לארכיון…

************************

הקונוטציה של המושג "גילוי נאות" היא הגינות. אין כמו העיתונאים שיודעים את זה, ואין כמו העיתונאים שמתעלמים מזה. ביודעם את "הסכנה" הטמונה בהגינות, הם כמובן מעדיפים להתעלם מ-"גילוי נאות". הקביעה שלי מתייחסת לרוב העיתונאים שיש להם נגיעה בפוליטיקה. 

 

הגינות, אין פירושה אובייקטיבית, אלא חשיפת האמת: למי הצבעת/ם? תגלו לנו למי הצבעתם, ואחרי זה תגידו ו/או תכתבו ו/או תשאלו, כל מה שעולה לכם בראש. לא מגביל אתכם.

 

החשיפה חשובה ברמה קריטית. המסרבים יודעים שחשיפת האמת, תשנה את משקל המסרים שהם מפיצים. משקלה של כותרת אוהדת נתניהו ב"ישראל-היום", לא זהה למשקלה של אותה כותרת בעיתון "הארץ". גרוע מזה- הציבור עלול "להשתולל", כשיגלה את ההבדל הבלתי סביר בעליל, בין מה שאנחנו מכנים עיתונאי שמאל, לעיתונאים מהימין.

אני נמנה על אלה הבטוחים שהשפעתה של התקשורת עצומה, ודווקא מהסיבה הזו, עליה להיות זהירה והוגנת. לצערי היא לא זהירה ולא הוגנת, להיפך. היא מאוד מניפולטיבית ומאוד אקטיבית בזירה הפוליטית. במקום לשרת את הציבור, היא עושה מאמץ טריקי ובלתי אתי, לגייס את בעלי זכות ההצבעה למחנה המועדף.

 

הראשון לדרוש מהעיתונאים לחשוף את "שיוכם" הפוליטי היה העיתונאי קלמן ליבסקינד. דרישתו הולידה ויכוח קצר בברנז'ה,  שהסתיים- כמה צפוי- בכלום.

לא הופתעתי מהתוצאה- כן הופתעתי מהצטרפותו של אמנון אברמוביץ לאותה דרישה, ועוד יותר הופתעתי מההסבר שלו (תקשיבו לסרטון המצורף).

 

בעיניי, הקריאה הזאת של אברמוביץ, היא השיא העיתונאי שלו, שלא מכפר על השפל. ואני מתכוון לקריאה שלו לשמור על החשוד בפלילים אריאל שרון, "גם מרשויות החוק". במילים פשוטות- אם החשוד בפלילים יתחייב לממש את הפנטזיה של המיעוט- נשמור עליו. התפוח הרקוב הוכרז כאתרוג, והברנז'ה התגייסה.

 

היועץ המשפטי מני מזוז חטף פיק בירכיים וסגר את התיק. שרון עמד במילתו, ובניגוד לכללי המשחק הדמוקרטי- עקר אלפים ותומכיו, והפך את עזה לחמאסטן. מאז חיי תושבי עוטף עזה, הפכו גיהינום… כל השאר היסטוריה.

 

לפניכם 3 סרטונים!-

 

א)- בסרטון הראשון- אמנון אברמוביץ מסביר מדוע עיתונאי צריך לחשוף את דעתו.

ב)- בסרטון השני- אברמוביץ מסביר את מניעי תמיכתו ברודן המושחת שרון.  

ג)- בסרטון השלישי- דומה לשני…

(בקרוב עוד כמה סרטוני ארכיון שאברמוביץ לא רוצה שתראו)…

תגובה אחת לפוסט "אמנון אברמוביץ- השיא והשפל / כתב: נרי אבנרי"

 • Avito321Don:

  Пополение баланса Авито (Avito) за 50% | Телеграмм @a1garant

  Здравствуйте, дорогие друзья!

  Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы – пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

  Аккаунты не Брут. Живут долго.

  Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: 50% от баланса на аккаунте.
  Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
  Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

  Гарантия:

  И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как – Постоплата!!! Вперед денег не просим…

  Рады сотрудничеству!

  Заливы на балансы Авито
  ________

  как пополнить avito кошелек
  как восстановить аккаунт авито если нет доступа к почте
  залита авито ру
  как отвязать номер телефона от старого аккаунта на авито
  развод авито деньги на карту

כתיבת תגובה

*