תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
יוני 2016
א ב ג ד ה ו ש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

גידי אורשר, זה בשבילך / נרי אבנרי

גידי אורשר, זה בשבילך  / נרי אבנרי

נברני ארכיון מצאו סרטון (מ-96) שבו נתניהו מתחייב לכהן שתי קדנציות. מטריף אותם שהוא בדרך לקדנציה חמישית. במהלך ויכוח בפייסבוק, גידי אורשר ביקש ממני תגובה. תאוות השררה של פרס מעולם לא הפריעה לו. הלכתי לארכיון..

**************************

קוראים לו גידי אורשר, וצופי הטלביזיה הוותיקים זוכרים אותו כמי שהגיש תוכנית ביקורת סרטים.  במהלך ויכוח בפייסבוק הוא שלף מהארכיון קטע שבו נתניהו מתחייב לכהן שתי קדנציות. מטרת הצגת הסרטון ברורה: נתניהו שקרן תאב שררה. במקום לקיים את הבטחתו- הוא בדרך לקדנציה חמישית. זה הטריף אותו. הוא ביקש ממני תגובה לנוכח השקר של "המנהיג שלך".

להלן תגובתי:

אין לך בעיה עם שקרים- יש לך בעיה עם נתניהו. וכדי להוכיח שאין לך בעיה עם שקרנים, תגיד לי למי הצבעת בבחירות, ואוכיח לך שהצבעת לשקרן.

 

ובאשר לסרטון עם נתניהו, כך כתבתי, אנחנו עדים לשני רצונות. הרצון הראשון של נתניהו שרוצה לכהן שתי קדנציות, וממול, רצון הציבור לראות אותו על ההגה יותר משתי קדנציות. המציאות מוכיחה שבהתנגשות בין שני הרצונות- נתניהו ביטל את רצונו מפני רצון הציבור, ועל כך מגיע לו יישר כוח.

גם אני נברן ארכיון, וגם אני שולף מדי פעם סרטונים. הסרטון שבו נתניהו הבטיח "שתי קדנציות", הזכיר לי אחד ש- תאוות השררה שלו הייתה כל כך חריגה, עד כי ויתר על אשתו שהתחננה אליו שיפסיק. מה שסוניה לא ידעה, שלנרקומנים לא מציבים אולטימטום, מפני שהם לא מתלבטים. לתקשורת לא הייתה בעיה עם תאוות השררה של שמעון פרס. ביבי מטריף אותם… הלכתי לארכיון…

לפניכם שישה סרטונים-

 

ם-1)- בסרטון הראשון פרס צורח על רבין שהגיע הזמן לפנות את המקום לצעירים. מאז אותה צרחה, הוא נשאר עוד 25 שנה…

ם-2)- בסרטון השני– ארי שביט מציג את פרס כתופעה נדירה…

ם-3)- בסרטון השלישי– יוסי שריד מלגלג על תאוות השררה של פרס.

ם-4)- בסרטון הרביעי-  כנ"ל

ם-5)- בסרטון החמישי– ברק מספר בדיחה (שודר ב-96).

ם-6)- בסרטון השישי– ברעם מספר בדיחה (שודר ב-96).

 

כתיבת תגובה

*