תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
מרץ 2013
א ב ג ד ה ו ש
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

השקרנים הרגו את שרון- פרויקט מיוחד

השקרנים הרגו את שרון- פרויקט מיוחד

מאמר חריג, בנושא חריג, ובאורך חריג. זכות הציבור לדעת מה מצבו האמיתי של אריאל שרון, והאם יש קשר בין "החזקתו בחיים", לכספים מהקופה הציבורית. אני חושב שיש קשר… הלכתי לארכיון…

***************************

חז"ל הזהירונו לבל נחשוד בכשרים. מאחר ושני בניו של שרון אינם כשרים בעיניי, אני מתיר לעצמי לחשוד בהם. המידע שהם מספקים מדי פעם על מצבו הבריאותי של אביהם שקרי. לדעתי- אריאל שרון מת. זאת אינה קביעה קלינית (אני לא רופא)- אלא פרשנותו של "האדם הסביר" לקביעה של רופא בכיר, פרופסור מוטי רביד שאמר: "אין סיכוי ששרון יתעורר" (יומן שישי / 8.1.10).

אריאל שרון מת בגלל הימור לא מוצלח שלקחו שקרנים. פחות מחודש להקמתה, כשהיא עוד בחיתוליה, מפלגת קדימה נאלצה להתמודד עם מה ששווק לציבור כ- "אירוע מוחי קל". ההגדרה "קל" הייתה צריכה להרגיע מצביעים פוטנציאליים, לבל יהרהרו בנטישת קדימה, ויצביעו למפלגה שהעומד בראשה בריא ומסוגל להנהיג.

האירוע מוחי הראשון (דצמבר 2005) הכניס אותם לפאניקה פוליטית בעיקר בגלל העיתוי. כל הפרשנים היו משוכנעים שקדימה שעושה את צעדיה הראשונים, הינה מפלגה של איש אחד. רק שרון יכול היה להכניס תחת קורת גג אחת את החבורה שגנבה מנדטים מהליכוד, עם עריקים ממפלגת העבודה (פרס, רמון ודליה איציק)..

הפאניקה הייתה כל כך גדולה, שראובן אדלר- האיש שעמד מאחורי השיווק של "שרון סבא"- הגה רעיון מפלצתי: להעמיד בראש קדימה את "הגווייה" של שרון. הרעיון הזה בקע מתוך הסקרים. למי ששכח- למרות ששרון קרס, הסקרים הראו שקדימה בראשותו מביאה הרבה יותר מנדטים מאשר קדימה בראשות כל מועמד אחר (עוד הוכחה לתבונתו החסרה של הציבור). רק בזכות ביקורת עוינת הרעיון המחליא הזה נגנז.

אחרי האירוע-מוחי הראשון, שרון הקשיש היה חייב לשנות את אורח חייו תכלית השינוי. לא עוד פוליטיקה, אלא פרישה לחווה הצינית, לכתיבת שקרים- המוכרים יגדירו זאת כ"ביוגרפיה עם גילויים חדשים"!- ובילוי עם הנכדים. הפאניקה הדריכה את שוחרי טובת קדימה, לדחוק בשרון להגיע מדי יום ללשכתו, כשבמקביל, השקרנים הגיחו אל האולפנים כדי לבשר למצביעים ש"הכול בסדר, הוא בריא ועובד רגיל"..

נבירה בארכיון מעלה תהיות רבות. להערכתי, צפייה בהם תגבש אצלכם את אותה מסקנה שהתגבשה אצלי…

לפניכם 18 סרטונים! (יש עוד)-

ם- בחלק מהם תראו דיווחים שקריים על מצבו הבריאותי של שרון (בריא), באחרים תבינו את הסיבה: העיתוי (סמוך לבחירות)… יש שני סרטונים שנלקחו מתחקיר על מחלתו של מנחם בגין. באחד מהם פרופסור רכס אומר ש-סטטיסטית, מי שלקה באירוע מוחי, השני בדרך.. בסרטון השני הוא מסביר את הסיבה המוכרת במדינות דמוקרטיות, לדיווחים שקריים על מצבו הבריאותי של המנהיג… בכמה סרטונים אנחנו רואים את מקורבי שרון מבינים שהסיפור גמור… ראוי לציון מיוחד- פרופסור קרסו. בניגוד לדעתם של רופאים אחרים, פרופסור קרסו אומר- על סמך צפייה- שמשהו לא בסדר עם שרון…
(בקרוב, פרק ב', עם סרטונים נוספים)..


כתיבת תגובה

*