תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
מרץ 2018
א ב ג ד ה ו ש
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ערוץ 20- כי הגיע הזמן (1) / מאת: נרי אבנרי

ערוץ 20- כי הגיע הזמן (1) / מאת: נרי אבנרי

צריך קצת זמן כדי לגבש דעה על ערוץ החדשות שיתחיל הערב (25.3.18) בערוץ 20. אבל לא צריך להמתין אפילו יום אחד כדי לנטוש את הערוצים שהתעמרו בתודעתנו במשך עשרות שנים. נטישה פירושה ענישה. קבלו עוד דוגמא למניפולציה שמאלנית… הלכתי לארכיון..

 ********************************

אני נמנה על אלה שלא משחית זמן על צפייה בתוכנית "גב האומה". אתמול (24.3.18) ממש במקרה, יצא לי לצפות בחלק מהתוכנית ושמעתי קטע, שבו שודרו בפעם המיליון סרטוני ארכיון בהם נתניהו כיו"ר אופוזיציה מתחייב על מיגור החמאס, וליברמן (בטרם מינויו לשר הביטחון) מאיים בחיסול אסמעיל הנייה. מטרת שידור הסרטונים האלה ברורה: נתניהו וליברמן כ"ביטחוניסטים = פקה, פקה.

 מאחר ומדובר בסרטוני אמת- לא ניתן לבטלם. מה שהצופים לא יודעים שמדובר ב"אמת זדונית", שהיא חצי אמת, שגרועה משקר. ל"אמת הזדונית" הזאת, קל ל"התפלח" לתודעה- משום "אמינותה". האמת המלאה היא- שאותם מסרים בדיוק יצאו גם מפיהם של "מועדפי" התקשורת השמאלנית. אלא שאת האמת הזאת הם לא ישדרו מסיבה ברורה- היא תדלל את המסר הזדוני, לפיו- נתניהו וליברמן כביטחוניסטים = פקה, פקה.

 אלמלא הזדון, הערוצים השונים, ובכלל זה גם התוכנית "גב האומה", היו משדרים מדי פעם, גם את "מועדפי השמאל" שהפיצו מסרי "פקה, פקה". הלכתי לארכיון…

 

-לפניכם חמישה סרטונים!-

1)-  בסרטון הראשון- ויסגלס קובע: קודם חיסול הטרור- אח"כ מו"מ מדיני.

2)- בסרטון השני- ויסגלס מחזק את המסר לפיו- אין לפלסטינים שום זכות לתבוע מאיתנו משהו- בטרם יחסלו את הטרור. הכול כמובן בשם שרון.

3)- בסרטון השלישי- פרס נחרץ: נדרוש מערפאת בלי פשרות- לפרק את הטרור.

4)- בסרטון הרביעי- פרס עוד יותר נחרץ- מנוי וגמור איתי למוטט את החמאס.

5)- בסרטון החמישי- אולמרט, מבטיח: אנחנו נפרק את הטרור- זה ברור לגמרי.

ברור לגמרי? למי זה ברור לגמרי?

בשורה התחתונה-

המניפולציה הזדונית שמדריכה את התקשורת השמאלנית הגיע זמנה להיפסק. זה לא יקרה אם מיליוני צופים לא יינטשו ויעברו לצפות בערוץ 20.

כתיבת תגובה

*