תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
ספטמבר 2013
א ב ג ד ה ו ש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

הגרעין האיראני- לא נושא פוליטי

הגרעין האיראני- לא נושא פוליטי

אסור להתייחס לגרעין האיראני על פי החלוקה הרגילה של שמאל או ימין. מדובר בביטחון של כולנו- מעריצי ושונאי נתניהו. אולמרט הגדיר את הגרעין האיראני "סכנה קיומית לישראל". שרון אמר "לא נאפשר"… הלכתי לארכיון..
**********************
השמאל ראה בבגידת הרודן שלא עוצר באדום- הזדמנות חד-פעמית לעקור ישובים. אמנון אברמוביץ הצדיק את תמיכתו בעוקר במילים "כי רק שרון יכול". רוצה לומר- אין פוליטיקאי שמסוגל לסלק את דוושת הברקסים מהבולדוזר וללחוץ הכי חזק על דוושת הבנזין- כמו שרון. ככה זה כשהכול פוליטיקה.

הגרעין האיראני, איננו נושא פוליטי. אסור להתייחס אליו על פי החלוקה הרגילה של שמאל ו/או ימין. מדובר בביטחון של כולנו- מעריצי ושונאי נתניהו. מנקודת מבטם של האזרחים, כל מנהיג- ללא הבדל שיוך פוליטי- שיביא לקיצו של פרויקט הגרעין האיראני, יבורך. למרות שיש הבדל עצום בין בלימת האיראנים בדרך דיפלומטית, או בדרך אחרת.

אני יודע שיש בינינו כאלה, שלא היו רוצים שדווקא נתניהו יצליח לבלום את המסע הארוך של האיראנים לסיום הפרויקט. מבחינתם, זה עלול להזניק אותו לגבהים מעיקים. להם אני רוצה להזכיר, ששרון אמר: "לא נאפשר מצב שבו תהיה לאיראנים פצצה גרעינית" (1.12.05). "לא נאפשר", הכוונה לא נאפשר!

אולמרט, בהיותו ראש ממשלה הגדיר את הגרעין האיראני כ"סכנה קיומית". נתניהו, שלא רואה בגרעין האיראני נושא פוליטי, אמר לאולמרט- בנושא הגרעין אני תומך בך. הלכתי לארכיון…

2 תגובות לפוסט "הגרעין האיראני- לא נושא פוליטי"

כתיבת תגובה

*