תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
אוגוסט 2013
א ב ג ד ה ו ש
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

פני השמאל כפני הכלב(ה)

פני השמאל כפני הכלב(ה)

זה לא שנאת מתנחלים, ולא תאוות עקירה. "לקחת את גורלנו בידינו", פירושו: "מימוש האינטרס הישראלי"… אז מה אם אין לנו רוב בעם… זהבה גלאון היא רק דוגמא… הלכתי לארכיון..
************************
מה צריך לקרות כדי שאדם רציונאלי יגיד "טעיתי". התשובה לכאורה פשוטה. תוצאה רעה, הפוכה מהערכתו המוקדמת, והרי לכם הודאה בטעות. בעיה!- לאנשים קשה לומר "טעיתי", מפני שהודאה כזאת, צורבת את האגו. במיוחד אם יש קורבנות לטעות. הקושי בלהודות בטעות, ובעיקר ההתעלמות ממנה, הייתה נסבלת בתנאי אחד: שהטועה היה נפרד מטעותו, או לפחות שותק.

רק בישראל, השמאלנים הטועים מצליחים לשמור על מפלס היהירות, יהא מחיר טעותם אשר יהא. היום ברור שבמבחן התוצאה- הסכמי אוסלו לא הניבו את מה שהובטח. למרות שמאות אלפי מצביעים נטשו את העבודה ומר"צ (בימי אוסלו הן מנו 56 מנדטים)- לא שמענו מסוכני האשליות הודאה בטעות. התקשורת הייתה יכולה בקלות לגרום להם להתבייש, אלא שהיא עצמה שימשה כמחלקת שיווק של אוסלו.

אח"כ הגיע הלחץ להסיג את צהל מלבנון. יוסי ביילין (לא רק הוא) היה בטוח שאם ניסוג עד לגבול הבינלאומי בלי הסכם- לא תהיה לחיזבאלל'ה סיבה להחזיק נשק, והארגון יהפוך למפלגה רגילה שתתמודד על מקומה בפרלמנט הלבנוני. צהל נסוג מלבנון, ונסראלל'ה הכין את צבאו לסיבוב הבא, שהגיע ביולי 2006… עד אז, נהגו תומכי הנסיגה ללגלג והזכיר למתנגדים את התנגדותם- מול הגליל הפורח.

ההינתקות, אותו סיפור. הרודן המושחת הבטיח עקירה, והטועים מהשמאל לא ידעו את נפשם מרוב שמחה. בגלל שלא הצביעו בשבילו, בעיניהם זה נראה כמו מי שזכה במיליונים בלוטו- בלי שקנה כרטיס. היה ברור שיתעורר ויכוח בעד ונגד. בכירי צהל היו נגד (!!) מסיבות ביטחון. כל השקרים בהם נעזר שרון כדי למכור את תוכנית העקירה, אומצו ע"י הטועים השמאלנים.

בפברואר 2004, הופיע ראש אמ"ן האלוף זאבי פרקש בוועדת החוץ והביטחון. חברי הוועדה שמעו ממנו סקירה ביטחונית שהסתיימה במסקנה חד-משמעית: תוכנית ההינתקות רעה לביטחון. אני מביא את הסיפור, רק בגלל התגובה של כלבת השמירה זהבה גלאון…
פני השמאל כפני הכלב(ה)… שופופו…

לפניכם ארבעה סרטונים!

א)- בסרטון השני- התקשורת מדווחת על התנגדות האלוף פרקש לתוכנית ההינתקות.
ב)- בסרטון הראשון- ח"כ רן כהן מלגלג על התחזית של ראש המודיעין, האלוף פרקש.
ג)- -בסרטון השלישי- תא"ל מיל גיורא ענבר קובע: ההינתקות תחזק את הביטחון.
ד)- בסרטון הרביעי- זהבה גלאון חולקת ומייעצת לראש אמ"ן האלוף זאבי פרקש…
שופופו…

כתיבת תגובה

*