תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
יוני 2013
א ב ג ד ה ו ש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

למרות ששיקר לו- הוא המשיך

למרות ששיקר לו- הוא המשיך

יש לי דעה לא טובה על מנהיגים שהמצפון שלהם מסוגל לשאת בקלילות, אחריות למותם של בני אדם. מנחם בגין קרס בגלל אחריות עקיפה, וגורו האשליות שמעון פרס, מדלג כמו (קנ)גורו, כשמצפונו נושא 1400 "קורבנות שלום של אמיצים". הלכתי לארכיון..
*********************

כמה מילים בנימה אישית

חלק מקוראיי הקבועים לא אוהבים- וזה בלשון המעטה- את הפצת סלידתי הפטריוטית, מהישראלי הכי אהוב בעולם. אחד מהם הוא חברי הטוב, המשפטן אלי בר, שאומר על הנשיא פרס שהוא "נשק הסברה מהליגה של פצצות אטום". שורות אלה הינן תגובה לאלי בר, שהיחס שלי לפרס כל כך הכעיס אותו, עד כי כל הניסיונות שלי לגבות את סלידתי בעובדות- התבררו כחומר דליק.

זה התחיל מתוצאות אוסלו!-

בזכות המחלוקת בינינו, גיליתי שהאיש החכם הזה, אלי בר, לוקה בשליטה רופפת בווליום. מאחר והתקשיתי להשחיל מסר שלם, החלטתי להשקיע יותר. אלי אחי, אמת איננה מילה גסה, והערצה אסור שתבטל אותה. הבעיה שלי עם פרס- אין לה קשר לרבין, שגם אותו, לא מי יודע מה הערכתי. ההתחמקות של הצלופח פרס מהאחריות לתוצאות אוסלו מקוממת אותי. אני חוזר: תוצאות אוסלו! מנקודת מבט רציונאלית- תוצאות אוסלו מחרידות… זאת האמת ואין בלתה.

התקשורת שיווקה את פרס כאיש שלום, וכמנהיג עם חזון. שקר! המציאות קבעה באופן נחרץ (!!) שאוסלו הביא לשפך דם אינסופי, ומה שהתקשורת מגדירה "חזון", המציאות מגדירה "הזיות". שמעון פרס הוא איש הוזה. בניגוד גמור לאחרים שסובלים מהזיות, פרס נהנה מהזיות. הוא ידע שערפאת משקר לו. התגובה?- הוא שיקר לעצמו ולנו…

אילו הבאת ערפאת וכנופייתו מטוניס, הייתה מסתיימת בשלום (של אמיצים), הייתי מסיר בפניו את הכובע. אלי אחי!- זה נגמר ב-1400 "קורבנות (שלום"). 1400 לוויות. 1400 מציבות. 1400 משפחות שכולות, ועל זה תוסיף קרוב ל- 5000 כיסאות גלגלים שעלותם לתקציב הביטחון מיליארדי שקלים.

יש לי דעה לא טובה על אנשים שהמצפון שלהם יכול לשאת עומס כזה… מזל שיש ארכיון… אם תתייחס אל הסרטונים כאל מראה, אולי, אולי, אולי, החריץ בתודעתך יתרחב טיפה, והאסימון ייפול.

לפניך אלי, שישה סרטונים!

א)- בסרטון הראשון, פרס מגלה: ערפאת שיקר לי..
ב)- בסרטון השני, כרמי גילון מגלה: ערפאת שיקר לי ולרבין…
ג)- בסרטון השלישי- פרס יודע שערפאת עובד עליו.
ד)- הסרטון הרביעי מציג: מקבץ הזיות שלום של פרס (יש מלא!).
ה)- בסרטון החמישי אהוד יערי מתרגם את הנוכל אבו-מאזן.
ו)- בסרטון השישי- פרס מתעקש: אין סיכוי שאגיד שטעיתי באוסלו.
(בקרוב, סרטונים נוספים).

תגובה אחת לפוסט "למרות ששיקר לו- הוא המשיך"

  • אלי בר:

    נרי אחי אנחנו מכירים מעט 30 שנה ,אנו חלוקים 30 שנה למרות הפערים האידיולוגים ותפיסת החיים שלנו השונה בתכלית לרוב (לא תמיד)אנו מקשיבים בתשומת לב לרעהו ,שהכרנו המילה פלסטינאים או בכלל אזכרה הדבקות החזקה בפתרון של שתי מדינות לשני העמים באוזנייך היו חילול השם ,את הביטוי טבע שמעון פרס ,על כך עקרונית היום אנו מסכימים וזאת בעיני פריצת דרך תודעתית שחוצה ימין ושמאל.
    שמעון פרס מעיד על עצמו "אולי אני לא תמיד הצלחתי בבחירות, אבל צריך לראות את המפעלים שהקמתי. הלכתי לפני כולם. לא פחדתי להיות קונטרוברסלי, לא פחדתי להשמיע את דעתי".זה סוד קיסמו האיש רואה מהלכים ובעל חזון דור קדימה ,אנו הקטנים נתיישר לפי דרכו ,למרות המהמורות התקלות הסכמים שלא יכובדו ושאר ירקות . מבלי זאת עתידנו בשכונה הקשה הזאת נראה לי לוט בערפל

כתיבת תגובה

*