תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
יוני 2013
א ב ג ד ה ו ש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

את הסרטונים האלה פרס לא יראה לכם

את הסרטונים האלה פרס לא יראה לכם

הנשיא שמעון פרס הוא תופעה עולמית חד-פעמית. אני רואה איזה כבוד עושים לו בעולם, וזה לא מסתדר לי עם מה שמגיע לזקן שקרן שהצליח בזכות נחישות חריגה- רבין כינה זאת חתרנות!- להגיע לשפיץ. את הסרטונים שאציג לא תראו באתר שלו..
**************************
בתאריך 7.12.09, נתבשרו צרכני התקשורת על פתיחת אתר חדש ביו-טיוב, של הנשיא פרס. ברור שכל מי שייכנס, ייחשף לשמעון פרס האיש והאגדה. אלא שיש גם פרס אחר. והפרס האחר רחוק מאוד- וזה בלשון המעטה- ממה שיציגו לכם באתר שפתח ביו-טיוב.

אם נתעלם לרגע מהאופי החתרני שלו, ותאוות השררה הנדירה-
לא ניתן להתכחש לעובדה שפרס היה אחד ממובילי הסכם אוסלו.
לא ניתן להתכחש לעובדה שהסכמי אוסלו המיטו אסון עלינו אסון.
לא ניתן להתכחש לעובדה ששמעון פרס הצליח לחמוק מאחריותו לאסון.

56 מנדטים היו לסוכני אוסלו (עבודה = 44 / מר"צ = 12). מאות אלפי מצביעים נטשו בגלל תוצאות אוסלו. האם שמענו על חרטה? סליחה? קבלת אחריות? כלום… נאדה….

והוא ממשיך…

לפני עקירת 8000 יהודים מהבית (בתמורה לטרור!), הוא היה בין אלה ששווקו את העקירה בלי הסכם, בקביעה ש- "אין עם מי לדבר". עכשיו הוא מספר לנו שאבו-מאזן פרטנר. דווקא עכשיו, כשהחמאס שולט בעזה (כמו שהזהירו המתנגדים), ואבו-מאזן איבד את הלגיטימיות שלו כמנהיג הפלסטינים (הקדנציה שלו הסתיימה מזמן). מה קרה? פרס משקר מסיבה אחת: הוא יודע שלאשליות והשקרים שלו יש ביקוש…

הלכתי לארכיון.

א)- בסרטון הראשון פרס מנסה לשכנע את מרכז המפלגה לתמוך בזחילתו לממשלת שרון. החשש מכישלון בהצבעה הכניס אותו לפאניקה… זה לא להט- זאת פאניקה.
ב)- בסרטון השני- יוסי שריד שמכיר אותו מקרוב- מלגלג על תאוות השררה שלו.
ג)- הסרטון השלישי- כנ"ל.
ד)- הסרטון הרביעי הוא תזכורת לתרומות אסורות. אם זה היה ביבי- התקשורת הייתה תוקעת לכם את זה בתודעה עם מסמרים. במקרה של פרס, הווליום היה נמוך.
ה)- בסרטון החמישי (והשישי), פרס מפיץ אשליית שלום…
שופופו…

(בקרוב, סדרה נוספת)

 

כתיבת תגובה

*