תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
ינואר 2013
א ב ג ד ה ו ש
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

כל כך קל לתעב אותו (4)

כל כך קל לתעב אותו (4)

אין בעולם מישהו שיודע יותר מאולמרט שאבו-מאזן לא רוצה הסדר שלום. הוא הציע לו את הנדיבה בהצעות, ואבו-מאזן אפילו לא טרח להשיב. על ההתקפה הזאת של אולמרט (ופרס) צריך לומר: "זכה סרבן שלום פלסטיני, שנעשתה מלאכתו בידי נוכל ישראלי". הלכתי לארכיון…
********************************
אם תגיע אלי ידיעה לפיה אהוד אולמרט התאבד- השאלה הראשונה שתקפוץ מתודעתי כנשוכת נחש תהיה- מעניין, מה הוא זומם הפעם?! עד כדי כך אני לא מאמין לו. כמות השקרנות האצורה באופיו של העבריין הזה כל כך מרוכזת, שאם תחלקו אותה לאלף מנות שוות, ותחלקו בין אלף ילדי גן תמימים- כולם יתבררו כנוכלים שידירו שינה מחוקרי משטרה, פסיכולוגים וקרימינולוגים.

אזרחים תמימים נוטים לחשוב שסיבת ההתנפלות שלו על נתניהו- היא מחלוקת אמיתית על שיבוש הסיכוי להסכם שלום עם הפלסטינים, וההתייחסות שלו לאיום הגרעין האיראני. שלא תטעו: אולמרט המושחת נושא על גבו חטוטרת פלילית, שמייצרת רק הרהורי חילוץ. כמו חברו, עבריין המין חיים רמון- גם הוא שם יהבו על מטהר השרצים נוני מוזס ששונא את נתניהו מסיבות שאין להן קשר ישיר לאינטרס של האזרחים.

אולמרט היה שם. כמו נתניהו, שרון ופרס- גם הוא הזהיר מסכנת הגרעין האיראני. עם אבו-מאזן הוא ניהל מערכת יחסים חולנית. אחרי שהפלסטיני דחה את ידו המושטת, הוא ניסה לשכנע אותו בעזרת לשונו המלקקת.

עכשיו הוא מספר לנו ולעולם, שהמנהיג הפלסטיני מרוט הנוצות- הינו "פרטנר" ראוי. ואם נתניהו לא יביא לנו הסכם- הוא, ורק הוא, יהיה אחראי לאינתיפאדה השלישית אם תפרוץ, ולבידודה המדיני של ישראל. ועל ההתקפה הזאת של אולמרט (ופרס) צריך לומר: "זכה סרבן שלום פלסטיני שנעשתה מלאכתו בידי נוכל ישראלי".

אין בעולם מישהו שיודע יותר מאולמרט שאבו-מאזן לא רוצה הסדר שלום. הוא הציע לו את הנדיבה בהצעות, ואבו-מאזן אפילו לא טרח להשיב. וכל זה בזמן שאבו-מאזן ידע שהמחליף הוודאי של אולמרט, נתניהו- מחמם מנועים על הקווים. זה אותו נתניהו הנוקשה שהטביע את הסלוגן: "ייתנו יקבלו- לא ייתנו- לא יקבלו"! אם אבו-מאזן היה באמת רוצה הסכם- ברור שהיה עדיף לו לסגור עם אולמרט ולא להמתין לנתניהו הנוקשה. ולמרות כל זאת הוא הפליץ את הלשון של אולמרט, החוצה- בלי לחתום איתן אפילו על הסכם מדף.
הלכתי לארכיון…

לפניכם חמישה סרטונים!-

א)- בסרטון הראשון- (שודר לפני הבחירות ב- 2006) קירשנבאום מגיב לידיעה לפיה אבו-מאזן מגלה לעולם שהוא מעדיף את אולמרט כראש ממשלה.
ב)- בסרטון השני- אולמרט- בליל ניצחונו בבחירות מושיט את ידו לשלום..
ג)- בסרטון השלישי- ראש הממשלה אולמרט מתחנן לפגישה עם אבו-מאזן…
ד)- בסרטון הרביעי- אולמרט מתחייב למחוות יוצאות דופן לפלסטינים…
ה)- בסרטון החמישי אולמרט מסכם את ניסיון הנפל להשיג הסכם: אבו-מאזן אשם!
שופופו…
(המאמר הבא יתייחס להתקפה של אולמרט על נתניהו בנושא הגרעין האיראני)

.

2 תגובות לפוסט "כל כך קל לתעב אותו (4)"

כתיבת תגובה

*