תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
ינואר 2013
א ב ג ד ה ו ש
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

אדוני הנשיא, תסתום

אדוני הנשיא, תסתום

מותר למנהיג להיכשל בהערכות שגויות. יש לי בעיה קשה עם עזות המצח שלך להגיד דברים והיפוכם- הכול לפי הכיסא עליו אתה מניח את ישבנך. למען אותם אזרחים תמימים שרואים בך את מה שיצחק רבין וחיים חפר מעולם לא ראו, הלכתי לארכיון…
*******************************
"אדוני הנשיא", זה בגלל שיש לי כבוד למוסד הנשיאות. "תסתום", זה בגלל שאין לי טיפת כבוד אליך. יצחק רבין תיעב אותך בגלל האופי החתרני שלך. הרבה שנים קודם, הפזמונאי חיים חפר ראה בך פשפש נחוש, ממוקד מטרה. אתה כל כך, כל כך, כל כך שקרן- שאני חש מול השקרנות שלך תשישות מוחלטת. חוסר אונים אבסולוטי. 1400 לוויות הביא עלינו ההסכם, שקיבלת עליו פרס נובל לשלום. 1400 משפחות שכולות. כדי לשרוד כישלון כזה, המצפון שלך צריך להיות אלוף אולימפי בהרמת משקולות.

עכשיו אתה מספר לעולם, שאבו-מאזן פרטנר לשלום. גרוע מכך: אתה מזהיר שאם לא נראה ב"מושחת"- כך כינית אותו!- פרטנר לשלום, תפרוץ אינתיפאדה. יש כאן יותר מרמז שבמקרה כזה- ניתן להצביע על נתניהו כגורם ראשי. זה מזכיר לי את הימים שאולמרט- גם הוא שקרן בזכות עצמו- האשים את התקשורת (הוא כינה אותה "הדנקנרים), שהיא נותנת גיבוי ועידוד עקיף לערפאת שהפעיל אלימות.

תוך כדי הקלדת השורות האלה, אני חש שהטמפרטורה בעצמותיי נוסקת. מותר למנהיג להיכשל בהערכות שגויות. יש לי בעיה קשה עם עזות המצח שלך להגיד דברים והיפוכם- הכול לפי הכיסא עליו אתה מניח את ישבנך. כשאתה יושב בקואליציה שמנהלת שיחות עם הפלסטינים, הסירוב של אבו-מאזן, אינו דומה לאותו סירוב, כשאתה יושב מול ממשלת ימין. ועל מסקנה המושפעת מהכיסא צריך לומר "מסקנה מהתחת".

למען אותם אזרחים תמימים שרואים בך את מה שיצחק רבין וחיים חפר מעולם לא ראו, הלכתי לארכיון.
לפניכם קוראים יקרים ארבעה סרטונים!

א)- בסרטון הראשון- רוני בראון מציע לפרס יחזיר את פרס נובל לשלום…
ב)- בסרטון השני- פרופסור שלמה בן-עמי מסביר את הסיבה: קונספציית אוסלו קרסה לחלוטין.
ג)- בסרטון השלישי- פרס מגלה את הסיבה לעקירת 8000 יהודים: רצינו לחזק את אבו-מאזן…
ד)- בסרטון הרביעי- זיאד אבו-זיאד מזהיר (שנה לפני ההינתקות): ייקרה ההיפך- ההינתקות תעלה את החמאס!- זה מה שאתם רוצים?
ה)- בסרטון החמישי- פרס קובע: לא ניתן להגיע לשלום עם הפלסטינים!

שורה תחתונה:
הנשיא פרס- סוחר אשליות מדופלם- מוכיח את הקביעה לפיה בגיל מבוגר-אופי לא משתנה. פעם חתרן- תמיד חתרן!…

תגובה אחת לפוסט "אדוני הנשיא, תסתום"

כתיבת תגובה

*