תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
דצמבר 2012
א ב ג ד ה ו ש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

אבו-מאזן יודע- יש על מי לסמוך

אבו-מאזן יודע- יש על מי לסמוך

אולמרט מזהיר מפני אינתיפאדה שלישית. אין כאן הערכה, אלא סוג של אור ירוק לאבו-מאזן לפתוח באלימות. בעבר הוא זה שהאשים את התקשורת שנותנת גיבוי לערפאת. היום הוא נותן גיבוי לאבו-מאזן… הלכתי לארכיון…
***************************
המלחמות של היום מתנהלות בשתי זירות: הצבאית וההסברתית. יש קשר הדוק ביניהן. הוכח שהמצלמה מסוגלת להביא להישגים מלחמתיים הרבה יותר גדולים מאשר תותח. ואחרי שמבינים זאת- יותר קל להבין שאהוד אולמרט הוא חייל הסברה בשירות האויב.

בעימות בין אבו-מאזן לנתניהו, אולמרט נידב את עצמו לשרת ביחידת העלית של מסבירני הפלסטינים. דווקא הוא! מכל תושבי כדור הארץ, הוא היה צריך להיות האחרון שיתמוך באבו-מאזן, בגלל שכשהיה ראש ממשלה, הוא ביזה והשפיל אותו, כשאילץ אותו לזחול על גחונו בתמורה לפגישות סרק ביניהם. על זה צריך להוסיף את הסירוב של אבו-מאזן לחתום, אפילו על "הסכם מדף" שתאריך יישומו נקבע לחודש אחרי בוא המשיח.

למרות שאהוד אולמרט טיפוס מפוקפק, האישיות שלו משוכללת. הוא איש ערמומי וחלקלק שמסוגל להתאים את עצמו כמעט לכל מצב, בזכות מערכת מוסרית רזרבית. שורות אלה נכתבות בעיקר (אבל לא רק) בגלל הכותרת הזאת: "אולמרט: מדיניות נתניהו תוביל לאינתיפאדה שלישית" (וואלה / 9.12.12).

תזכורת!-

בקדנציה הראשונה של נתניהו, אולמרט היה ראש העיר ירושלים. אחרי הפיגוע בקפה אפרופו בת"א, בתוכנית "פוליטיקה" אולמרט הזועם האשים את התקשורת (הדנקנרים") שבמלחמת ההסברה, היא מיקמה את עצמה בצד של הרוצחים. "ערפאת יודע", הטיח אולמרט באמנון דנקנר, "שאחרי הפיגוע הוא יכול לסמוך על הדנקנרים שיאשימו- לא את הרוצחים, אלא את ראש הממשלה".

ואם הטרוריסט ערפאת יכול היה לסמוך על הדנקנרים מול נתניהו, הרי שסרבן השלום אבו מאזן יודע שהוא יכול לסמוך על האולמרטים מול אותו ראש ממשלה… הלכתי לארכיון…

לפניכם ארבעה סרטונים!-

א)-בסרטון הראשון אולמרט מאשים את דנקנר והתקשורת (הדנקנרים) במתן גיבוי לערפאת.
ב)- בסרטון השני אולמרט מאשים את ברק שרימה את הציבור בעניין ירושלים. "הוא לא יכול להתחייב לפני הבחירות על אי חלוקת העיר, ואחרי הבחירות לעשות את ההיפך".
ג)- בסרטון השלישי אולמרט כראש ממשלה מאשים את אבו-מאזן על שסירב לחתום- למרות שבעניין ירושלים התנהג כמו ברק…
ד)- בסרטון הרביעי אולמרט מככב בראש טבלת המושחתים.

כתיבת תגובה

*