תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
נובמבר 2012
א ב ג ד ה ו ש
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

הסרטון שהתקשורת לא תראה לכם

הסרטון שהתקשורת לא תראה לכם

הם מתעלמים מהקשר בין ההסלמה בדרום, לבין הפיכת עזה לחמאסטן, בין הפיכת עזה לחמאסטן לבין ההינתקות, בין ההינתקות, לבין חלקם בשיווק ההינתקות… הלכתי לארכיון..
***************************
לפני שמבצע "עמוד ענן" יצא לדרך, הם הראו לנו סרטון התחייבות של נתניהו שבו הוא מבטיח למגר את החמאס. הצגת הסרטון, לא באה לדחוק בו לממש את התחייבותו- הם הרי רופסים!- אלא כדי לפגוע באמינותו, בקרב אזרחים, ובעיקר תושבי הדרום. הם מתעלמים מהקשר בין ההסלמה בדרום, לבין הפיכת עזה לחמאסטן, בין הפיכת עזה לחמאסטן לבין ההינתקות, בין ההינתקות, לבין חלקם בשיווק ההינתקות.

זה הם שנתנו את העידוד והגיבוי לרודן העוקר אריאל שרון שרמס כל מהמורה דמוקרטית ומוסרית שנקרתה בדרכו. בקמפיין העקירה האכזרי התחייב שאשקלון אחרי ההינתקות לא תהיה חזית. ההתחייבות הזאת ניתנה כחלק מקמפיין שקרי שתכליתו- גיוס דעת קהל לעקירת האלפים.

היום ברור שמתנגדי ההינתקות צדקו, ותומכיה טעו בגדול. המשווקים מהתקשורת לא שילמו מחיר, והמצפון שלהם ממאן לשאת באחריותם לסבלם של הקורבנות. שרון איננו, אבל הם עוד כאן. מוקדם לסכם את מבצע "עמוד ענן", אבל לא מאוחר להציג את הסרטון שבו שרון מתחייב…. הלכתי לארכיון…

תגובה אחת לפוסט "הסרטון שהתקשורת לא תראה לכם"

כתיבת תגובה

*