תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
אוקטובר 2012
א ב ג ד ה ו ש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

פרופסור זאב צחור, אתה שקרן

פרופסור זאב צחור, אתה שקרן

אני יודע שאין זה נאה לכנות פרופסור מכובד (?) "שקרן". אבל מה לעשות אם אני קורא מאמר רצוף שקרים ששוגר מהמקלדת שלך? בהתקרב יום הזיכרון לרצח רבין, יוצאים מסיתי השמאל לערוצי התקשורת, כדי לתחזק שקרים שהושקעו בהם המון שעות שקר.. הלכתי לארכיון…
*******************
בכל חברה בריאה, מעצבי דעת הקהל מחנכים לסלוד משקרים. השקר מכיל בתוכו יתרון אסור, כולו זדון שתכליתו גניבת דעת. אתה אדוני הפרופסור, חייל מקלדת ביחידת גנבי הדעת! פסטיבל רבין הדופק בפתח, משמש אתכם כתירוץ מאוס להפיץ שקרים ישנים ושחוקים על מה שאתם מכנים "ההסתה שקדמה לרצח".

תחת הכותרת "ההשכחה העליונה" (ידיעות-אחרונות / 17.10.12), חזרת כמו תוכי בולשביקי מיומן, על אותן מנטרות שקריות ששמענו בשש עשרה השנים האחרונות.
"רבים זוכרים עדיין את ההסתה שקדמה לרצח", אתה כותב, "ואת הנהגת הליכוד שניצבה במרפסת כיכר ציון בירושלים וקיבלה את פני המפגינים שנשאו ארון קבורה ושאגו "בוגד". זמן קצר לאחר הרצח התמוטט הסכם אוסלו והשלטון עבר לידי אלה שניצבו במרפסת". סוף ציטוט.

למה, אדוני הפרופסור? למה לשקר? מה יש בשקרים שמייחמים אתכם? האם הרומן עם האמת משעמם כל כך, עד כי אתם תרים אחר הריגוש האסור שהשקר מציע?

להלן העובדות שלא ניתן להכחיש!

נושא ההסתה נבדק ע"י רשויות החוק. התוצאה- אפס! היועץ המשפטי לשעבר, מני מזוז אמר באופן מפורש: אלה הטוענים להסתה שקדמה לרצח- מעולם לא הוכיחו אותה. גם אתה קפדן שכמוך, כמי שמשרת ביחידת מסיתי השמאל- לא צירפת ציטוט אחד שניתן להגדיר אותו כהסתה לרצח. אילו היה לך/לכם ציטוט כזה- הייתם מזכירים אותו כל יום.

ההפגנה בכיכר ציון הייתה ביטוי דמוקרטי של ציבור זועם, במסגרת כללי המשחק. מי שעמד מאחורי התמונות של רבין במדי קצין נאצי היה סוכן השב"כ אבישי רביב. על זה תוסיף את העובדה, שאותו אבישי רביב, ארגן מדי יום שישי קבוצת מפגינים קטנה שהניפה שלטים תוך כדי הקריאות "בוגד"- מול בייתו של רבין.

לגבי ארון הקבורה (ההפגנה הייתה ברעננה, לא בכיכר ציון). גם כאן מדובר בהפגנה לגיטימית. המסר- וזה מה שהיה כתוב בארון- היה: רבין קובר את הציונות. הפרשנות שלכם להפגנה הזאת- כולה הסתה נגד ציבור שלם. "זמן קצר לאחר הרצח", כך כתבת, "התמוטט הסכם אוסלו והשלטון עבר לידי אלה שניצבו במרפסת". גם זה שקר!!

הסכם אוסלו קרס, הרבה לפני הרצח. זאת הסיבה שבסקרים, עד ליום הרצח- רבין פיגר אחרי נתניהו בהפרש ניכר. מבחינה אלקטוראלית- הרצח ריסק את הסיכוי של נתניהו, ואלמלא הטרוריסטים המשיכו להעיף אוטובוסים באוויר- פרס היה לוקח את הבחירות בהליכה. לא יפה לשקר, אדוני הפרופסור. עיני סטודנטים רבים נשואות אליך.

למענך, הלכתי לארכיון ושלפתי שלושה סרטונים רלוונטיים. בסרטון הראשון (צולם לפני הרצח) נתניהו נוזף במפגינים שמכנים את רבין "בוגד". "רבין לא בוגד", סנט במאזיניו, "הוא טועה… הוא לא אויב, הוא יריב פוליטי"…

בסרטון השני, טומי לפיד נוזף בנעמי חזן- נזיפה שכוונה לכל מסיתי השמאל כולל אתה- בגין המנטרה השקרית על האלימות המילולית של נתניהו לפני הרצח… בסרטון השלישי- שלי יחימוביץ נוזפת בחגי מרום, מאותה סיבה.

לסיכום הערה-

אתה, כמו רבים ממוקירי זיכרו של רבין, מוטרד ממיעוט המשתתפים בעצרת הזיכרון. במקום לחפש מתחת לפנס את הסיבות, אני מציע לך ולחבריך לחפש אצלכם פנימה. אם תעשו חשבון נפש נוקב, תגלו שהרייטינג של קמפיין ההסתה המתמשך נגד אחיך מהימין נמוך. תפסיקו עם זה… אתם פוגעים בזיכרו של רבין…

כתיבת תגובה

*