תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
אפריל 2012
א ב ג ד ה ו ש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

ציפי לבני לא רלוונטית

ציפי לבני לא רלוונטית

מישנה: רגע האמת הוא הסיוט של כל שקרן. ציפי לבני השקרנית, הייתה בטוחה שהרגע הזה לא יעז להתקרב אליה. הוא העז. המפגש הקשה ביניהם, הפך אותה לבלתי רלוונטית. כמה שורות הצדעה לרגע האמת… הלכתי לארכיון…
********************
המחשבה שתהיה חברה במפלגה שמנהיג אותה מזרחי שהושפל על ידה, הורסת אותה. אם תחליט לשוב, הוא יכול "לנקום" בה, וגרוע מזה- הוא יכול לנהוג בה בכבוד, מה שיבליט את האיכות האנושית שלו, על זו שלה. בקיצור- ציפי לבני עדיין בכאסח עם רגע האמת.

מבחינתה, הוא הופיע פתאום. אין לשקרנית רגע יותר קשה מהמפגש הבלתי נמנע עם רגע האמת. השקר פינק אותה, עשה מסאז' לאגו שלה והרעיף עליה מתנות והישגים מדומים. דווקא באותה דקה שהייתה זקוקה לו נואשות- מגיע רגע האמת עם בשורה: לשקר שבנה אותך יש פרוטזות. ואלה מתפקדות רק עם בטרייה טעונה. והבטרייה, ברגע המכריע- שווקה חיים.

ציפי לבני לא רלוונטית. השקרנית שהתפארה באמירת אמת, הפכה באחת ללא רלוונטית. כשתמכה בעקירת אנשים בלי הסכם, היה לה הסבר: אין לנו פרטנר. כשנתניהו עלה לשלטון, הפיחה באבו-מאזן רלוונטיות. רגע סיכום הקריירה הפוליטית ממתין לתורו. אחרי שרגע האמת ילך לדרכו, הוא מתכוון לשבת איתה לעבודת סיכום. הישגים לא יהיו שם. כישלונות? רובם מוסריים.

להלן רשימה חלקית:
בגידה בבוחרי הליכוד שהכניסו אותה לכנסת. חלק נכבד "בהצלחה" שהביאה עלינו את שלטון החמאס, חברה בכירה בכנופיית גנבי מנדטים, חברה בכירה במפלגה של גנבי דעת, והכי קשה- פעילה מרכזית בקבוצת הרשעים שעקרו אלפי יהודים מבייתם. כדי לשאת את הנטל הזה, הלא רלוונטית צריכה מצפון עם ביצועים של מרים משקולות.

ואפרופו לא רלוונטי/ת- הלכתי לארכיון והוצאתי קטע ששודר לפני 7 שנים: קבלו את מוטי קירשנבאום ברגע רלוונטי… שופופו.

כתיבת תגובה

*