תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
מרץ 2012
א ב ג ד ה ו ש
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

להשיב הבושה למשתמטים

להשיב הבושה למשתמטים

מישנה: במעמדה- בר רפאלי הינה פצצת מסרים מהלכת. מכאן, מחירה הגבוה. השפעתה על בני נוער, עצומה. לעולם לא אבין את האדישות של כלבי השמירה, לנוכח הטריק המטונף, בעזרתו התחמקה משירות בצה"ל.
***********************
"נתקלתי ברמאים ונוכלים"!- זה הציטוט שבחר מי שחיבר את הכותרת בדה-מרקר (2.3.12) מתוך כתב התביעה שהגישה הדוגמנית בר רפאלי, נגד הקירח שזקוק לתספורת, אילן בן-דוב. לא מעניין אותי אם תזכה בתביעה או תידחה. הקפיצה אותי ההגדרה שבחרה הנאקה היפה להגדיר את בן-דוב: רמאי ונוכל. והיא מה?

(למי ששכח)- בר רפאלי הצליחה לחמוק מחובת הגיוס לצה"ל באמצעות מעשה רמאות ונוכלות. עוד בטרם מלאו לה 18, היא נישאה נישואין פיקטיביים לארי ויינשטיין, יהודי "קשיש", חבר של הוריה, שחצה את גיל ארבעים. דקה אחרי שתעודת השחרור הייתה לה ביד- התגרשו. אין אדם בעולם שייתן פירוש אחר לנישואין האלה זולת מעשה נוכלות.

ביטול חוק טל עורר מרבצם את כלבי השמירה- במיוחד את אלה ששנאתם לחרדים ידועה.
ברוב המקרים- אלה שמסיתים נגד הציבור החרדי, אדישים להשתמטות של בני האליטה החייבים בגיוס. בר רפאלי היא ידוענית אחת בשרשרת אינסופית של ידוענים שהשתמטו.

במעמדה- רפאלי הינה פצצת מסרים מהלכת. מכאן, מחירה הגבוה. השפעתה על בני נוער, עצומה. לעולם לא אבין את האדישות של כלבי השמירה, לנוכח הטריק המטונף, בעזרתו השתחררה מצה"ל.

זאת הזדמנות להזכיר שמר ויינשטיין, כדי להינשא לרפאלי, הצהיר ברבנות שהוא גרוש ופנוי, למרות שבאותו זמן – כך על פי תצהיר אחר שהגיש לביהמ"ש- חי תחת קורת גג אחת עם ידועה בציבור בשם אורית איזנברגר. "הקשר ביני לבין אורית", כתב בתצהיר, "אינו צריך כלל הוכחה… אני חי עם אורית, ואפילו ילדיי מנישואיי הקודמים, מגיעים בקביעות לביתנו" (ידיעות-אחרונות / 5.1.04).

בר רפאלי וארי ויינשטיין צמד נוכלים שהונו את המדינה. מן הראוי היה להעמידם לדין. מדובר בחובה מוסרית כלפי כל החיילות המשרתות. את ויינשטיין על סעיף הונאה, ואת רפאלי על הונאה והשתמטות. הרשעתה וענישתה, ירתיעו נערות מלהשתמט, וינמיכו את האגו של משתמטת ותיקה אחרת: חה"כ דליה איציק. ביטול חוק טל לא יחזיר את המשתמטים. צריך להחזיר להם את הבושה. וזה, רק התקשורת יכולה…

כתיבת תגובה

*