תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
נובמבר 2011
א ב ג ד ה ו ש
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

דניאל גיגי, זה בשבילך

דניאל גיגי, זה בשבילך

מישנה: רבין היה איש פוליטי שהפיץ עוינות כלפי יריביו הפוליטיים, בתקווה לזכות באהדה ובפתק הבוחר. באופן כללי, מדובר בכללי משחק מותרים. השימוש בשקרים- אסור! ורבין כמו רוב הפוליטיקאים, שיקר מדי פעם… הלכתי לארכיון…
******************
אתה שמאלני מצוי. אני יודע שזה נשמע כמו קללה, אבל חלילה לי מלנבל את מקשי המקלדת כשאני כותב לך (אם זאת הייתה פועה, זה סיפור אחר). כשאני אומר "שמאלני מצוי" אני מתכוון לצרכן שקרים אובססיבי. נרקומן שקרים. זה קרה לך בגלל שהתקשורת השמאלנית, עשתה עליך מניפולציה, כדי להפוך אותך למכור.

אין לי ספק שאם אנפנף לך עם האמת מול העיניים- לא תקלוט. ואם תקלוט- תפלוט. לא תיתן לאמת לקלקל לך את התמונה: נתניהו זה רע- רבין זה טוב. התקשורת רוצה שתחשוב ככה ואתה נפלת.

רצח רבין הוא סיפור לא חלוט. סימני שאלה מרקדים סביב הפרשה. ביהמ"ש לא התיר לסנגוריה להביא את כל העדים שרצו. דוח שמגר פורסם בחלקו. שמענו את לאה ודליה רבין אומרות כמה מילים מהן ניתן להבין שגם להן יש סימני שאלה. שנים שתיאורית הקונספירציה מזמינה לעימות פומבי את הגרסה הרשמית- וזו ממאנת. במדינת דורשי חופש הביטוי וחופש העיתונות- ערוצי התקשורת לא מוכנים לתת במה למשוכנעי הקונספירציה. שדר בגל"צ הושעה רק משום שעבר על הכלל הזה.

(אל יובן מדבריי שאני נעול על תיאורית הקונספירציה. אני לא. אבל את החולקים על הגרסה הרשמית (גם)- אני רואה ושומע.).

רבין היה איש פוליטי שהפיץ עוינות כלפי יריביו הפוליטיים, בתקווה לזכות באהדה ובפתק הבוחר. באופן כללי, מדובר בכללי משחק מותרים. השימוש בשקרים- אסור! ורבין כמו רוב הפוליטיקאים, שיקר מדי פעם. אתה אימצת שקר שלו, כדי להפיץ את שנאתך.

במאמרך "האצבע המאשימה של רבין- נתניהו מסית ושקרן" אתה חוזר על אותם שקרים שתועמלני השמאל שכפלו באלפי עותקים. עוד פעם הסיפור על התמונה של רבין במדי קצין נאצי, ועוד פעם ההפגנה בכיכר ציון… לחיזוק אתה מביא קטע וידאו שבו רבין אומר: "נתניהו ביקש פגישה. באתי הביתה ביום שישי אחה"צ, וראיתי הפגנה עם צעקות בוגד- רוצח. אמרתי, זו איוולת מצידי לשחק בצביעות של הליכוד. הוא ישב ונאם תחת תמונות הגסטפו, ומציע לי להיפגש. אני לא מאמין לו".

בקטע שהבאת, רבין נוהג בנתניהו בגסות. למרות שהעליתי את הקטע שנתניהו אומר למפגיני ימין: "רבין לא בוגד- הוא טועה", אתה מאשים אותו בהסתה. ואני מדבר על התקופה המאוד סוערת שבה יהודים נרצחו מדי יום, בגין הסכם מפוקפק שרבין קיבל עליו פרס נובל. מי שארגן את הקריאות "רבין בוגד" היה הפרובוקאטור של השב"כ אבישי רביב. לגבי המילים הדוחות "רבין רוצח"- השמאל התחיל עם זה.

אם אתה מעריץ של רבין- אני מציע לך להפיץ את התנגדותו הנחרצת למדינה פלסטינית, לאי חלוקת ירושלים, ולסלידתו מאותם ארגוני שמאל כמו "בצלם", שמוציאים דיבת הארץ רעה…

כתיבת תגובה

*