- ארכיונרי - http://neri-avneri.co.il -

איפה רן כהן כשצריך אותו

מישנה: המסתננים מאפריקה, הפכו את חיי תושבי דרום ת"א לגיהינום. סילוקם יקל על הסובלים. רוצים "צדק חברתי"? סלקו אותם בבחינת "עניי עירך קודמים". זאת לא קשיחות ימנית, זה הומניזם שמאלני טהור. תשאלו את רן כהן… הלכתי לארכיון…
*****************
שיא של כל הזמנים!- 620 מסתננים חדרו לישראל בסוף השבוע האחרון דרך הגבול הדרומי. את הנתון הזה פרסמה רשות ההגירה במשרד הפנים (ynet / 7.11.11). אני לא יודע איך יצא שרבים בימין תומכים בגירושם של אלה המוגדרים "שוהים בלתי חוקיים", ורבים בשמאל רוצים בהישארותם. עד כדי כך רוצים, שכדי לגייס תמיכה ציבורית, הם נוקטים תחבולה מאוסה, זמינה, ונפוצה- השקר. השוהים הבלתי חוקיים, מוגדרים ע"י שקרני השמאל כ- "ילדי עובדים זרים".

למרות שהבעיה מתגברת, הנושא ירד מסדר היום. מדובר בפצע פתוח. כניסתם של אלפי מסתננים בשנה, והתמקמות במקומות עם אוכלוסיה חלשה, פוגעת באופן אנוש באיכות החיים של התושבים. עד שהם מוצאים עבודה, הם שורדים בזכות פשיעה. יודגש שאין מדובר בפליטים הנסים על נפשם, אלא במסתננים שמגיעים לכאן כדי לנצל את השגשוג הכלכלי בישראל- ומדירים את רגליהם של העובדים הכי חלשים בשוק העבודה.

"צדק חברתי" אמיתי מחייב ומצדיק את סילוקם, בבחינת "עניי עירך קודמים". איך קרה שאבירי זכויות האדם, השמאלנים הרגישים, אדישים לסבלם של אחיהם מדרום ת"א? כל מי שקרא את רשימתו של העיתונאי ימיני בן-דרור (מעריב / 4.11.11), לא יכול להישאר אדיש לנוכח רשימת הצרות שהמסתננים מביאים איתם.

שמענו וקראנו שדפני ליף והחברים שלה, רוצים כסף תמורת המאמץ בהפצת "הצדק החברתי". אני משוכנע שמאבק ממוקד בפינוי דרום ת"א מהמסתננים- יצדיק שכר נאה. כדי להטעין אותה באנרגיות, הלכתי לארכיון ושלפתי משם קטע שבו ח"כ לשעבר רן כהן מזהיר מהתופעה. הקטע הוקלט ב- 96. מאז הבעיה תפחה והחריפה… שופופו…