תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
אוגוסט 2011
א ב ג ד ה ו ש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

ממשלת נתניהו מנופחת?- התקשורת אשמה

ממשלת נתניהו מנופחת?- התקשורת אשמה

מישנה: רק מי שקרע את מיתרי הנביחה שלו, על ברק (או שרון), רשאי לסנוט בנתניהו בגין ממשלתו המנופחת. כל השאר, מן הראוי שיכו על חטא תמיכתם בביטול החוק המגביל את מספר השרים… הלכתי לארכיון…
****************************
למחוק את החיוך- אני רציני!! כן, אני עומד מאחורי הכותרת! מאז הקים נתניהו את ממשלתו השנייה, לא מפסיקים להאשים אותו בחוסר רגישות, אטימות, והתנהלות שתכליתה הישרדות. לחיזוק הטענה תמיד מזכירים את "ממשלתו המנופחת".

העיתונאי מתי גולן נזף בשאול מופז שהאשים את נתניהו על שהקים את "הממשלה הכי מנופחת בתולדות ישראל". 30 שרים. גולן הזכיר לו שממשלת שרון, שמופז כיהן בה- מנתה 34 שרים ו-12 סגנים (גלובס / 15.8.11). התזכורת הזאת, מן הראוי להשמיע בתדירות יותר גבוהה, ולהפנות בעיקר לחבריו לעדר.

ולפני שאני ממשיך, הערה אישית: רבים מהקוראים חושדים בי שמה שמניע אותי הוא הגנה על נתניהו. טעות, טעות, טעות. נתניהו לא זקוק להגנתי- יש אחרים שעושים זאת טוב ממני. מי שזקוק להגנתי, אלה אותם קורבנות תקשורת שלא זוכרים (רובם כאלה) ולא מסוגלים ליירט בעצמם שקרים המשוגרים אליהם תדיר. את השקרים האלה, אני חושף.

ולגופו של עניין!- לאזרחי ישראל מגיעה ממשלה קומפקטית. על כך אין חולק. ממשלה מנופחת- מעצבנת, ובעלת זכות מוסרית מוגבלת, לדרוש מהציבור להדק חגורה. למי ששכח: ממשלת נתניהו הראשונה, מנתה 18 שרים- כי כך היה כתוב בחוק. מה קרה?

אהוד ברק, להלן המועמד של התקשורת לראשות הממשלה, ניצח ב- 99, והחוק הראשון שהעביר בכנסת היה: ביטול ההגבלה (חוק יסוד!!!). אחרי שהחוק עבר- ברק הוסיף לממשלתו עוד שישה שרים. חלק מכלבי השמירה השמיעו נביחה רפה, והרוב כשכשו בזנבם. שרון היה יותר בוטה- ממשלתו הראשונה מנתה(מתי גולן:) 34 שרים.

בקמפיין הבחירות ב- 2003, שרון התחייב לממשלה שמספר שריה לא יעלה על 18. ההבטחה הזאת לא קוימה. התקשורת החרישה בגלל שנתן לה סוכרייה אידיאולוגית: הינתקות. רק מי שקרע את מיתרי הנביחה שלו, על ברק (או שרון), רשאי לסנוט בנתניהו בגין ממשלתו המנופחת. כל השאר, מן הראוי שיכו על חטא תמיכתם בביטול החוק המגביל את מספר השרים. תמיכה שעלתה (ועוד תעלה) למשלם המיסים בעשרות (אם לא מאות) מיליונים… צבועים נמאסתם…


תגובה אחת לפוסט "ממשלת נתניהו מנופחת?- התקשורת אשמה"

כתיבת תגובה

*