תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
מאי 2011
א ב ג ד ה ו ש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

ברל'ה בראון צא החוצה

ברל'ה בראון צא החוצה

מישנה: עמדתי מול הקונכייה שכתוב עליה רוני בראון, וקראתי: ברל'ה, ברל'ה צא החוצה". הוא יצא והזהיר: "אם ניכנע לחוטפים, יהיו לנו הרבה גלעדים… שופופו..
*****************
הם לא מוותרים. הם רוצים את הכניעה לחוטפים! הם כל כך רוצים, שכדי להשיג תמיכה ציבורית, הם מדברים רק על הדובדבן בערימת הגללים. אפילו שלא ניתן להפריד ביניהם. לציבור הם אומרים: תלחצו על ראש הממשלה שיביא לנו דובדבן. וראש הממשלה מסרב בגלל ערימת הגללים. כן, גלעד שליט הוא הדובדבן, והרוצחים הם הגללים. תשאלו את גנבי המנדטים של קדימה.

כדי לשמוע מהם את האמת, תצטרכו ללכת אל להקת הקונכיות של המפלגה, ומול כל קונכייה לשיר, "ברל'ה, ברל'ה, צא החוצה. אימא ואבא ייקנו לך עוגה". צריך הרבה נחישות, מפני שהדיבור על גלעד שליט מפחיד אותם. בתוך הקונכייה חשים בטוחים. הנושא חשוב- ולכן עשיתי את זה בשבילכם.

עמדתי מול הקונכייה שכתוב עליה רוני בראון, וקראתי: ברל'ה, ברל'ה צא החוצה. אבא ואימא ייקנו לך עוגה". הוא יצא החוצה והזהיר: "אם ניכנע לחוטפים, יהיו לנו עוד גלעדים". אמר, והצטנף חזרה בקונכייתו. למה אתה מתחבא? שאלתי אותו, והוא השיב: אני מפחד מכלבי השמירה. הם רוצים את הכניעה. אם אפריע, הם יקרעו אותי לגזרים.
בגלל שאני רוצה שייקרעו אותו לגזרים, אני עושה לו אאוטינג… שופופו…

כתיבת תגובה

*