תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
פברואר 2011
א ב ג ד ה ו ש
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

גיא מרוז, זה בשבילך

גיא מרוז, זה בשבילך

מישנה: ציפי לבני, האישה שאתה חפץ במנהיגותה, מפחדת ממך. אלמלא פחדה, הייתה אומרת לך את האמת: היא נגד כניעה לחוטפי גלעד שליט. עובדה!- היא הצביעה בעד עסקת גולדווסר ורגב, וזה אחרי שהצביעה נגד עסקת טננבאום. אתה מבולבל? אנחנו לא.

הלכתי לארכיון…

ראיתי את הראיון שעשיתם, אתה וזוגתך אורלי וילנאי עם יו"ר האופוזיציה ציפורה לבני (חדשות בוקר / ערוץ 10 / 10.2.11). אחרי שהסתיים הראיון, אמרת: "אני כועס עליה בעניין גלעד שליט. היא הייתה בממשלה שלא הסכימה לעסקה… בעניין הזה היא עדיין לא מספיק ברורה… היא בצד שלא עשה את הכול כדי להחזיר אותו הביתה"…

"בעניין הזה", אמרת, "היא לא הייתה מספיק ברורה". אתה רצית שהיא תשמיע קריאה בנוסח "הגיע הזמן לעשות את העסקה במחיר שהחמאס דורש". מה שאתה לא יודע (או לא זוכר), שהיא נגד כניעה לחוטפים. כל כך נגד, שהצביעה בעד העסקה שהחזירה הביתה בארונות את החטופים רגב וגולדווסר.

ההצבעה בעד עסקת רגב וגולדווסר תמוהה. שנתיים קודם הסבירה את התנגדותה לעסקת טננבאום במילים: זה יעודד חטיפות בעתיד. ואחרי שהתברר לה (ולנו) שצדקה- עובדה!- שליט, רגב וגולדווסר נחטפו- היא תמכה… ו…שוב התנגדה.

תחושת אי נוחות הציפה אותי בזמן הראיון, בעיקר בגלל שפת הגוף של צמד המראיינים. אתה ואורלי נראיתם כמו שני מעריצים שנתמזל מזלם לראיין לעלון של הקיבוץ את יונתן פולאק ו/או ענת קם. את התפקיד שהיא חולמת עליו הגדירה ציפורה  כ- "הכי קשה בעולם". מתברר שלהשיב לך בכנות שהיא נגד עסקת שליט, זה יותר קשה.

אחרי שתראה את קטע הווידאו, תבין שהגברת החלולה הזאת בלי טעינה שוטפת מהתקשורת, תתפוגג מעצמה… קבל בצבע…

תגובה אחת לפוסט "גיא מרוז, זה בשבילך"

 • תן קישור:

  תוכל לתת קישור לסירטון המקורי ביוטיוב עם הפניה לדקה ספציפית
  כך:
  אחרי הקישור תוסיף את התווים הבאים
  #t=0m00s

  את האפסים תחליף במספרים שמציינים את הדקה המסויימת שממנה יתנגן הסירטון

כתיבת תגובה

*