תקשורת (שר)מוטה
בדמוקרטיה בריאה התקשורת חופשית. בדיקטטורה, התקשורת מגויסת. בדמוקרטיה הישראלית, התקשורת לא מגויסת ולא חופשית- מתמסרת. נותנת את עצמה, עם כל הקונוטציה של המילה "נותנת". בקיצור, תקשורת (שר)מוטה. לכתבה המלאה...
ינואר 2011
א ב ג ד ה ו ש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

קלף ההסברה שחסר לברק

קלף ההסברה שחסר לברק

מישנה: ברק שלח לאולפנים את ח"כ עינת וילף. שרון שלח את הירשזון. לא כוחות: כשמדובר בלשכנע ציבור, אין עוצמת העיניים הכחולות והמדהימות של ח"כ וילף, כדין העיניים המיוסרות והמהפנטות של הירשזון. הלכתי לארכיון…

אין לי מושג איך זה קרה שבני אדם "אדישים" לריחות של עצמם, ואותו ריח בדיוק, אם הוא בוקע מזולתם, גורם להם לסתום את האף. מהסיבה הזאת, אנחנו מוצאים על המדפים את מיכלי הספריי הקרויים "מטהרי-אוויר".

סליחה על הקונוטציה, אבל כשראיתי על המסך את חברי קדימה מתיזים ספריי מטהר אוויר הבנתי שהם לא מריחים את הריח של עצמם. ארבעה עשר מנדטים גנובים, מפיצים ריח יותר חזק מחמישה. איך יכול להיות שהערימה הגדולה, זיכתה את הגנב הגדול בתשואות ושבחים, והערימה הקטנה זיכתה את הגנב הקטן לקיטונות של רותחין.

הסברה רבותיי. שם המשחק הוא הסברה.

מסבירן טוב יכול לשכנע המונים שהג'ונגל שאתם רואים עתיר דגים ופינגווינים. לשרון היה מסבירן כזה. כשהירשזון נראה על המסך, הצופים אמרו כן, עוד לפני שפתח ת'פה.

היכולת שלו להפנט את סביבתו הייתה כל כך מסעירה, שזה עבד אפילו על חפצים. רכילאים מהפרקליטות סיפרו שכשהוא תקע מבט חודר במעטפה שיצאה לבילוי, היא זחלה לכיסו לסטוץ. שרון ניצל את היכולת המאגית של האיש הנדיר הזה.

לעומתו, ברק נאלץ להסתפק בד"ר עינת וילף. כשמדובר בלשכנע ציבור, אין עוצמת העיניים הכחולות והמדהימות של ח"כ וילף, כדין העיניים המיוסרות והמהפנטות של הירשזון. יוסי שריד השמיע גרסה אחרת. לתומו סבר, שלא הירשזון אחראי לתמיכה הגורפת בגנב המנדטים הגדול- זוהי ההינתקות שמכשירה ומטהרת את כל השרצים.

ומה אתם אומרים, זה הירשזון או ההינתקות?

קבלו תזכורת-

רק לפני זה, לחיצה קלה על הצ'ופצ'יק של מטהר אוויר.

כתיבת תגובה

*